NFTI 2020/2021

Het is een veelbewogen jaar geweest. Het seizoen begon met een lockdown. Gezien de ontwikkelingen is de kans reeel dat we ook zo eindigen.
Maar daar tussenin is best een boel gebeurd. Het bleek dat onze vaste zomerlocatie de strijd tegen het havenbedrijf heeft verloren. De geplande sluiting van Schietbaan Europoort is een feit. We hebben als bestuur echter niet stilgezeten. We hebben een nieuwe locatie gevonden in Zeeland. In Oudelande kunnen we gebruik maken van het terrein van de boogschutter vereniging. We trekken hier op met luchtschietgenootschap De Belle.
Daarnaast zijn we bezig met nog een extra locatie in Rotterdam. Hopelijk daar binnen kort meer nieuws over.
Ook zijn we druk bezig met plannen van winterseizoen in Ochten. Planning is 5 schietzondagen op onze winterlocatie. Hoe dat vorm gaat krijgen qua planning en Covid-19 regelgeving wordt hopelijk snel duidelijk.

Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink.